fbpx

Стіл керівника GRS-210

grs 210 7
 
 
grs 210 8
 
 
grs-210 3
 
 
grs 210 1
 
 
grs 210 2
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 

Стіл керівника GRS-210

Розмір: 2100 х 2100/1000 х 760

Колір: венге (шпон дуба)

Бічний помічник: 2000 х 600 х 560

Матеріал: МДФ, шкіра

Покриття: Шпон

Товщина стільниці: 70 мм

Товщина каркасів: 19 мм

 

 

Опис

Стіл керівника в стилі техно - меблі які відмінно впишуться в інтер'єр більшості кабінетів топ менеджерів керівної ланки. Цьому сприяє як стриманий, елегантний дизайн, так і колір венге – неяскравий відтінок, який виглядає вкрай привабливо. Сучасний стіл для керівника – чудовий варіант як для офісу, так і для кабінету в заміському будинку.

Гідний керівник завжди розуміється на вибраних меблів для кабінету, адже вони є демонстрацією його можливостей і устремлінь. Стіл із кабінету для керівника серії ГРАСП є ідеальним варіантом для успішного управлінця та чудово впорається з репрезентативною функцією.

Стіл керівника виготовлений виключно із натуральних матеріалів. Основу меблів складає МДФ-плита. Цей матеріал практичніший, ніж класична деревина. Усередині плита має однорідне наповнення: відсутні різні мікротріщини, сучки та зазори. Завдяки цьому стіл прослужить своєму власнику далеко не один рік, витримуючи негативний механічний вплив та температурні перепади. Захист від вологи даному столу для керівника забезпечує покриття з високоякісного натурального шпону.

Цей сучасний стіл для керівника оснащений привабливою шкіряною накладкою та в кілька шарів покритий лаком. Якісне покриття не тільки підвищує захисні властивості столу, але й гарантує йому гарний, привабливий зовнішній вигляд. Також завдяки цьому з поверхніз легкістю видаляється пил. Лише кілька рухів сухою серветкою і ваш стіл знову блищить, як новий.

Меблі оснащені зручним бічним помічником. Ящики для документів та іншого приладдя відрізняються місткістю та зручністю у використанні. Вони відкриваються плавно та абсолютно безшумно. Всі ящики можна заблокувати одним рухом: це дозволяє зробити центральний замок. Виходячи з кабінету, ви завжди зможете захистити свої речі від сторонніх рук та поглядів.

Стіл оснащений отворами та лотками для проведення комунікаційних мереж. Численні дроти будуть надійно заховані у спеціально відведених місцях, тому не зможуть зіпсувати зовнішній вигляд таких респектабельних меблів.

В асортименті компанії «ДІАЛ» є варіанти з бічним помічником, розміщеним ліворуч чи праворуч – кожен покупець зможе вибрати для себе стіл що найбільше йому підходить.

Сучасний кабінет для керівника ГРАСП – це втілення комфорту та зовнішньої привабливості. Якщо ви хочете не тільки придбати річ першої необхідності, але й надати своєму кабінету елегантного зовнішнього вигляду, цей варіант створений саме для вас!