fbpx

Комплект меблів Франциск

francisk2
 
 
3097 2
 
 
3097 3
 
 
3097 4
 
 
3097 5
 
 
3050 table5
 
 
3050 table6
 
 
3050 table7
 
 
3050 table8
 
 
3050 table12
 
 
3050 table9
 
 

Комплект меблів Франциск YDK 3097

Розмір:

Колір: горіх W-4

Матеріал: МДФ, шкіра, шпон, масив дерева

Покриття: натуральний шпон

Товщина стільниці:

Топ стільниці:

Каркас фільончастий: 50 мм

 

 

Опис

Комплект меблів Серії Франциск. Стіл директорський з двома вбудованими тумбами призначений для комплектації класичного кабінету керівника. Класичний стіл керівника чудово підійде за дизайном для оформлення домашнього кабінету в заміському приватному будинку. Крім столу керівника в комплект входять тумба під ТВ, яка може бути використана як помічник, стінка шаф з гардеробом посередині.

Стіл керівника Франциск оснащений двома тумбами, які мають по три місткі ящики та закриваються на центральні замки. Особливу конструкцію має стільниця, в якій розміщені три ящики для письмового приладдя. Стіл має великий потенціал для розміщення ділової документації та дуже зручний для роботи вдома та в офісі.

Всі меблі виготовлені з натуральних матеріалів. Основа деталей – плита МДФ вкрита натуральним шпоном лісового горіха. Лицьові частини столу мають покриття лаком у п'ять шарів. Поверхня столу керівника має фігурну вставку зі шкіри темно-зеленого кольору, яка забезпечує комфорт при роботі за столом. Усі поверхні столу та внутрішні відділення ящиків столу покриті натуральним шпоном. На висувних ящиках використовуються телескопічні напрямні повного висування, які забезпечують стійке висування та чудово переносять навантаження. Різьблені елементи класичного кабінету Франциск виконані з масиву дерева і надають столу строгість і солідність.

М'які меблі в класичному стилі дадуть можливість організувати зону відпочинку та дружніх розмов у кабінеті.

Постачальник меблів - Діал

Країна виробник- Китай