fbpx

Шафа GRS-1416 та GRS-908

grs1416908
 
 
grs-210 2
 
 

Композиція з шаф GRS-1416 та GRS-908

Розмір: 1400 х 420 х 1600 

та  900 х 420 х 800

Колір: венге (шпон дуба)

Матеріал: МДФ, шпон

Покриття: Шпон

Товщина топу: 19 мм

Товщина каркасів: 19 мм

 

Опис

Покупка стінки шаф GRS-1416 та GRS-908 – це можливість обставити кабінет керівника практично всіма необхідними меблями. Шафа для документів, гардероб, тумба – без цього важко уявити робоче приміщення сучасного управлінця.  Всі елементи меблів є частиною серії ГРАСП. Стінка виконана в єдиному привабливому дизайні, який стане справжньою окрасою кабінету. Такі елегантні меблі демонструватимуть відвідувачам витончений смак власника та його великі можливості.

Шафа для документів оснащена відносно великими полицями. Простір вистачить для розміщення безлічі папок та робочої документації. При цьому вона буквально завжди буде на увазі: меблі оснащені гарними вставками зі скла. До речі, скло загартоване: його набагато складніше випадково розбити, ніж звичайне.

Гардероб ідеально підходить для зберігання верхнього одягу. У ньому можна розмістити вішалку з верхнім одягом, гарантуючи йому акуратне зберігання. Інші особисті речі також легко розміщуються в гардеробі: хороша місткість – одна з його важливих переваг.

 

Меблі в кабінеті керівника повинні бути не тільки красивими, а й якісними. Стінка шаф серії ГРАСП відповідає даному критерію: вона виготовлена з високоміцного МДФ та шпону. Міцні натуральні матеріали – гарантія того, що стінка прослужить вам далеко не один рік.

Стінка шаф з GRS-1416 та GRS-908 – це комплексне рішення, яке дозволяє, здійснивши одну покупку, отримати у своє розпорядження одразу три одиниці меблів преміум-класу.