fbpx
 

Крісло керівника Органік

organik1
 
 
organik2
 
 
organik3
 
 
organik4
 
 
organik5
 
 
organik2
 
 
organik2
 
 

Крісло Органік (Organic)

Колір шкіри: бежевий

Матеріал: метал, шкіра

 

Розміри крісла:

Висота крісла: 123/130см

Висота від підлоги до сидіння: 53/60см

Глибина сидіння: 52см

Ширина сидіння: 55см

Ширина з підлокітниками: 70см

 

Механізм:

Тип механізму - мультиблок

- регулювання висоти сидіння

- режим гойдання

- регулювання ступеня жорсткості гойдання

- фіксація нахилу сидіння

 

 

 

Опис

      Крісло керівника Органік (Organik) – це сучасна модель офісного крісла для керівника. Крісло керівника Органік має зручну спинку, що складається з трьох подушок, закріплених на металевому каркасі, що повторює форму хребта. Спинка крісла Органік забезпечує комфортну підтримку поперекового відділу. Роздільні подушки спинки крісла органік  дозволяють комфортно почуватися влітку, забезпечуючи провітрювання. Крісло Органік це зручна, комфортна та ергономічна модель крісла.

      Крісло керівника Органік оснащено механізмом Мультиблок, який дозволяє змінювати нахил сидіння крісла та фіксувати в одному із шести положень. Ви можете розслабити свій хребет, переключившись у режим гойдання. Зміна положення тулуба дуже сприятливо діє розслаблення м'язів хребта, дозволяє розслабитися і привести себе у робоче становище за короткий час. За допомогою механізму підняття ви можете відрегулювати висоту крісла щодо підлоги.  

       Підлокітники крісла Органік виконані з металу із вставками із натуральної шкіри. Крісло Органік має оригінальну хрестовину у стилі Техно, яка надає елегантності крісло керівника.

       Крісло керівника Органік, відноситься до серії крісел преміум класу, які постачає в Україну компанія "Діал". Крісла, що завозяться нашою компанією, мають високу якість, тому що при їх виготовленні застосовуються натуральні матеріали - метал і натуральна шкіра. Завдяки натуральним матеріалам та якості виготовлення крісло Органік має гарні відгуки наших клієнтів.

       Крісло Органік є частиною складської програми. У наявності на складі м. Київ.

       Крісло компанії Діал