fbpx

Стіл керівника КОРТЕС

3097 1
 
 
3097 2
 
 
3097 3
 
 
3097 4
 
 
3097 5
 
 
3050 table5
 
 
3050 table6
 
 
3050 table7
 
 
3050 table8
 
 
3050 table12
 
 
3050 table9
 
 

Стіл керівника Кортес YDK 3097

Розмір: 2100 х 1000 х 800

Колір: лісовий горіх, Y-51

Матеріал: МДФ, шкіра, шпон, масив дерева

Покриття: натуральній шпон

Товщина стільниці: 185 мм

Топ стільниці: 50 мм

Каркас фильончастий: 50 мм

 

 

Опис

   

Стіл керівника Серії Кортес. Стіл директорський з двома вбудованими тумбами призначений для комплектації класичного кабінету керівника. Класичний стіл керівника чудово підійде за дизайном для оформлення домашнього кабінету в заміському приватному будинку.

Стіл керівника Кортес оснащений двома тумбами, які мають по три місткі ящики та закриваються на центральні замки. Особливу конструкцію має стільниця, в якій розміщені три ящики для письмового приладдя. Стіл має великий потенціал для розміщення ділової документації та є дуже зручний для роботи вдома та в офісі.

Стіл виготовлений із натуральних матеріалів. Основа столу – плита МДФ вкрита натуральним шпоном лісового горіха. Лицьові частини столу мають покриття лаком у п'ять шарів. Поверхня столу керівника має фігурну вставку зі шкіри темно-зеленого кольору, яка забезпечує комфорт при роботі за столом. Усі поверхні столу та внутрішні відділення ящиків столу покриті натуральним шпоном. На висувних ящиках використовуються телескопічні напрямні повного висування, які забезпечують стійке висування та чудово переносять навантаження. Різьблені елементи класичного кабінету Кортес виконані з масиву дерева і надають столу строгість та солідність.

Для кабінету серії Кортес пропонуються стінки шаф зі зручним гардеробом, поєднані з двома шафами зі склом у класичному стилі. Тумба, що окремо стоїть, чудово підійде як бічний помічник або тумба для техніки, телевізора. М'які меблі в класичному стилі дадуть можливість організувати зону відпочинку та дружніх розмов у кабінеті.

Постачальник меблів - Діал

Країна виробник- Китай