fbpx
 

Крісло керівника Спрингс зелене

springs green
 
 
springs1
 
 
springs2
 
 
springs3
 
 
springs4
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 

Крісло Спрингс

Колір дерева: палісандр

Колір шкіри: зелений

Матеріал: дерево, шкіра

 

Розмір крісла:

Висота крісла: 1110/1160мм

Висота від підлоги до сидіння: 460/550мм

Глибина сидіння: 520мм

Ширина сидіння: 540мм

Ширина з підлокітниками: 660мм

 

Механізм:

Тип механізму - TILT, механізм хитання

- регулювання висоти сидіння

- режим хитання

- регулювання ступеня жорсткості хитання

- фіксація нахилу спинки відносно сидіння

 

 

 

Опис

Крісло керівника Спрінгс, відноситься до серії крісел преміум класу, які поставляє в Україну компанія "Діал". Крісла, що завозяться нашою компанією, мають високу якість, тому що при їх виготовленні застосовуються натуральні матеріали - масив дерева та натуральна шкіра. Завдяки натуральним матеріалам та якості виготовлення крісло Спрінгс придбали багато наших клієнтів, які залишають про крісло позитивні відгуки.

Директорське крісло Спрінгс оснащене механізмом хитання TILT. Газліфт крісла дозволяє відрегулювати висоту сидіння крісла Спрінгс щодо підлоги. За допомогою регулювального гвинта можна відрегулювати жорсткість гойдаання крісла Спрінгс, виходячи зі своєї ваги. Зручна функція фіксації нахилу спинки директорського крісла забезпечує комфорт при роботі та дозволяє вибрати оптимально зручне положення за робочим столом. Крім цього, крісло обладнане механізмом трансформації спинки щодо сидіння, що дозволяє відкинути спинку крісла і прийняти сидячому найбільш зручне положення для відпочинку.

Підлокітники крісла Спрінгс виготовлені з масиву дерева зі шкіряною накладкою та мають темно-вишневий колір. Хрестовина крісла має посилений металевий каркас із декоративними накладками з масиву дерева.

Модель крісла керівника Спрінгс ви завжди можете побачити в нашому меблевому салоні-магазині за адресою: м. Київ, вул. Приозерна, 2. Звертайтесь до нас та ви отримаєте вигідні умови для придбання крісла.

Крісло є частиною складської програми. Є в наявності на складі у м. Київ.

Постачальник крісла - Компанія Діал