fbpx
 

Крісло керівника Емир зелене

emir
 
 
emir1
 
 
emir2
 
 
emir3
 
 

Крісло Емір

Колір дерева: палісандр

Колір шкіри: зелений

Матеріал: дерево, шкіра

 

Розміри крісла:

Висота крісла: 122/128см

Висота від підлоги до сидіння: 50/56см

Глибина сидіння: 50см

Ширина сидіння: 52см

Ширина з підлокітниками: 67см

 

Механізм:

Тип механізму - мультиблок

- регулювання висоти сидіння

- режим гойдання

- регулювання ступеня жорсткості гойдання

- фіксація нахилу сидіння

 

 

 

Опис

        Крісло керівника ЕМІР, відноситься до серії крісел преміум класу, які постачає в Україну компанія "Діал". Крісла, що завозяться нашою компанією, мають високу якість, тому що при їх виготовленні застосовуються натуральні матеріали - масив дерева та натуральна шкіра. Завдяки натуральним матеріалам та якості виготовлення крісло Емір придбали багато наших клієнтів, які залишають про крісло позитивні відгуки.

        Директорське крісло Емір має багатофункціональний механізм мультиблок. Газліфт крісла дозволяє відрегулювати висоту сидіння крісла Емір щодо підлоги, механізм має режим коливання, режим фіксації нахилу в 4-х положеннях. За допомогою регулювального гвинта можна відрегулювати жорсткість гойдання крісла Емір, виходячи зі своєї ваги. Зручна функція фіксації нахилу директорського крісла забезпечує комфорт при роботі та дозволяє вибрати оптимально зручне положення за робочим столом.

       Підлокітники крісла Емір виготовлені з масиву дерева зі шкіряною накладкою та мають темно-вишневий колір. Хрестовина крісла має посилений металевий каркас із декоративними накладками з масиву дерева. Крісло Емір має цілісний каркас із ергономічною спинкою. На кріслі є валик під шийний відділ хребта, вигин під поперековий відділ.

      У центральній частині крісла директора Емір на сидінні та спинці знаходяться вставки з перфорованої шкіри, які пропускають повітря та створюють комфорт при роботі у кріслі у літній період. Ця опція дозволяє комфортно почуватися під час роботи влітку, а також продовжує термін служби крісла.

       Модель крісла керівника Емір ви завжди можете побачити у нашому меблевому салоні-магазині за адресою: м. Київ, вул. Приозерна, 2. Звертайтесь до нас та ви отримаєте вигідні умови для придбання крісла.

       Крісло є частиною складської програми. У наявності на складі у м. Київ.

       Постачальник крісла - Компанія Діал