fbpx
 

Стіл керівника з брифінг-приставкою FREE-200

YSG MDK200D 1
 
 
FREE 200 1
 
 
grs-180 2
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 

Стіл керівника FREE-200

Розмір: 2000 х 2200 / 1000 х 760

Колір: WV-19 (шпон дуба)

Бічний помічник: 1200 х 600 х 760

Брифінг-приставка: 1200 х 600 х 760

Матеріал: МДФ, алюмінієві вставки

Покриття: Шпон

Товщина стільниць: 45 мм

 

 

Опис

Серія FREE – вибір управлінців, які знаються на якісних, розкішних речах. Стіл для керівника FREE-200 з помічником та брифінг-приставкою втілив у собі всі переваги та особливості цієї серії. Він зовні привабливий, практичний та функціональний. Встановивши у себе в кабінеті такий стіл, ви додасте кімнаті презентабельного вигляду. Елегантний дизайн цього столу керівника стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру. Цьому сприяє універсальний класичний вигляд столу, а також привабливий колір венге, який гармонійно поєднується з іншими відтінками.

На візуальній складовій переваги столу не закінчуються. Основу столу складає міцна МДФ-плита, яка гарантує меблям довговічність. Як покриття використано шпон високої якості. Він надає столу керівника ще більшої міцності. Поверхня меблів покрита кількома шарами лаку. Лак підкреслює розкішний вигляд столу. Крім того, покриття захищає відтінок від потьмарення. Навіть через роки експлуатації Ваш стіл залишатиметься таким же привабливим.

 

 

Стіл керівника серії FREE-200 – відмінний приклад гармонійного поєднання сучасної функціональності та класичного, аристократичного зовнішнього вигляду. Якщо ви бажаєте придбати меблі, які не тільки виконуватимуть свою основну функцію, але й підкреслить високий статус, стіл керівника серії FREE – ваш вибір!