fbpx

Стіл керівника класика YDK3050

3050 table3 green
 
 
3050 table11
 
 
3050 table13
 
 
3050 table10
 
 
3050 table1
 
 
3050 table5
 
 
3050 table6
 
 
3050 table7
 
 
3050 table8
 
 
3050 table12
 
 
3050 table9
 
 

Стіл керівника Класик YDK 3050

Розмір: 2100 х 1000 х 800

Колір: лісовий горіх y-52, зелені або чорні вставки

Матеріал: МДФ, шкіра, шпон, масив дерева

Покриття: натуральний шпон

Товщина стільниці: 185 мм

Топ стільниці: 50 мм

Каркас фільончастий: 50 мм

 

 

Опис

Стіл керівника Серії CLASSIC (Класик). Стіл директорський з двома вбудованими тумбами призначений для комплектації класичного кабінету керівника. Класичний стіл керівника чудово підійде за дизайном для оформлення домашнього кабінету в заміському приватному будинку.

Стіл керівника Класик оснащений двома тумбами, які мають по два місткі ящики та закриваються на центральні замки. Особливу конструкцію має стільниця, в якій розміщені три ящики для письмового приладдя. Стіл має великий потенціал для розміщення ділової документації та дуже зручний для роботи вдома та в офісі.

Стіл класик виготовлений з натуральних матеріалів. Основа столу – плита МДФ вкрита натуральним шпоном лісового горіха. Лицьові частини столу мають покриття лаком у п'ять шарів. Поверхня столу керівника має три вставки зі шкіри зеленого або чорного кольорів, які забезпечують комфортність під час роботи за столом. Усі поверхні столу та внутрішні відділення ящиків столу покриті натуральним шпоном. На висувних ящиках використовуються телескопічні напрямні повного висування, які забезпечують стійке висування та чудово переносять навантаження. Різьблені елементи класичного кабінету виконані з масиву дерева і надають столу строгість і солідність.

Для класичного кабінету 3050 пропонується великий асортимент шаф для розміщення бібліотеки. Передбачена стінка шаф із зручним гардеробом поєднаним із двома шафами зі склом у класичному стилі. Тумби, що окремо стоять, чудово підійдуть для комплектації композицій з шафами кабінету, або можуть окремо використовуватися для розміщення техніки або телевізора. Запропонований класичний кабінет можна доповнити столом для перемовин на шість – десять осіб. М'які меблі в класичному стилі дають можливість організувати зону відпочинку для дружніх розмов у кабінеті.

Постачальник меблів - Діал

Країна виробник- Китай