fbpx
 

Крісло керівника Арес

ares
 
 
ares2
 
 
ares3
 
 
ares4
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 

Крісло Арес

Колір дерева: горіх

Колір шкіри: коричневий

Матеріал: дерево, шкіра

 

Розміри крісла:

Висота крісла: 110/118см

Висота від підлоги до сидіння: 50/42см

Глибина сидіння: 52см

Ширина сидіння: 45см

Ширина з підлокітниками: 92см

 

Механізм:

Тип механізму - мультиблок

- регулювання висоти сидіння

- режим гойдання

- регулювання ступеня жорсткості гойдання

- фіксація нахилу сидіння

 

 

 

Опис

       Крісло керівника АРЕС відноситься до серії крісел преміум класу, які постачає в Україну компанія "Діал". Крісла, що завозяться нашою компанією, мають високу якість, тому що при їх виготовленні застосовуються натуральні матеріали - масив дерева та натуральна шкіра. Завдяки натуральним матеріалам та якості виготовлення крісло АРЕС придбали багато наших клієнтів, які залишають про крісло позитивні відгуки.

        Директорське крісло АРЕС має багатофункціональний механізм мультиблок. Газліфт крісла дозволяє відрегулювати висоту сидіння крісла АРЕС щодо підлоги, механізм має режим хитання, режим фіксації нахилу в 4-х положеннях. За допомогою регулювального гвинта можна відрегулювати жорсткість гойдання крісла АРЕС, виходячи зі своєї ваги. Зручна функція фіксації нахилу директорського крісла забезпечує комфорт при роботі та дозволяє вибрати оптимально зручне положення за робочим столом. Крім цього, крісло обладнане механізмом трансформації спинки щодо сидіння, що дозволяє відкинути спинку крісла і прийняти сидячому найбільш зручне положення для відпочинку.

       Підлокітники крісла АРЕС виготовлені з масиву дерева із шкіряною подушечною накладкою та мають горіховий колір. Хрестовина крісла має посилений металевий каркас із декоративними накладками з масиву дерева.

            Модель крісла керівника АРЕС ви завжди можете побачити у нашому меблевому салоні-магазині за адресою: м. Київ, вул. Приозерна, 2. Звертайтесь до нас та ви отримаєте вигідні умови для придбання крісла.

       Крісло є частиною складської програми.

       Постачальник крісла - Компанія Діал