fbpx
 

Крісло керівника Палермо

palermo1
 
 
palermo2
 
 
palermo3
 
 
palermo5
 
 
palermo41
 
 
palermo51
 
 
palermo17
 
 

Крісло Палермо

Колір дерева: палісандр

Колір шкіри: чорний

Матеріал: дерево, шкіра

 

Розміри крісла:

Висота крісла: 119/124см

Висота від підлоги до сидіння: 50/55см

Глибина сидіння: 51см

Ширина сидіння: 55см

Ширина з підлокітниками: 75см

 

Механізм:

Тип механізму - мультиблок, механізм гойдання

- регулювання висоти сидіння

- режим гойдання

- регулювання ступеня жорсткості гойдання

 

 

 

 

Опис

Крісло керівника Палермо відноситься до серії крісел преміум класу. Крісла, що завозяться нашою компанією, мають високу якість, тому що при їх виготовленні застосовуються натуральні матеріали - масив дерева та натуральна шкіра. Раніше крісло на територію України не постачалося. Це новинка у лінійці директорських крісел.

        Директорське крісло Палермо має механізм мультиблок. Газліфт крісла дозволяє відрегулювати висоту сидіння крісла Палермо щодо підлоги. За допомогою регулювального гвинта можна відрегулювати жорсткість хитання крісла, виходячи зі своєї ваги. Зручна функція фіксації нахилу спинки директорського крісла забезпечує комфорт при роботі та дозволяє вибрати оптимально зручне положення за робочим столом.

       Підлокітники крісла Палермо виготовлені з масиву дерева, мають темно-вишневий колір. Хрестовина крісла має посилений металевий каркас із декоративними накладками з масиву дерева.

            Модель крісла керівника Палермо ви зможете побачити у нашому меблевому салоні-магазині за адресою: м. Київ, вул. Приозерна, 2. Звертайтесь до нас та ви отримаєте вигідні умови для придбання крісла.

       Крісло є частиною складської програми. У наявності на складі у м. Київ.

       Постачальник крісла - Компанія Діал