fbpx

Стенка шкафов GRS-919 и GRS-519 (2300см)

919519
 
 
grs919grs908
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 

Стінка шаф GRS-919 та GRS-519

Розмір: 1400 х 420 х 1974

Колір: венге (шпон дуба)

Матеріал: МДФ, шпон

Покриття: Шпон

Товщина топу: 19 мм

Товщина каркасів: 19 мм

 

Опис

У кабінеті гідного керівника повинні бути тільки кращі меблі. Якщо ви є шанувальником справжньої якості, серія ГРАСП – до ваших послуг! Вона поєднує у собі все те, що має бути у преміум-меблів: розкішний зовнішній вигляд, висока якість матеріалів та практичність. Стінка шаф GRS-919 та GRS-519 із серії ГРАСП відмінно підійде для зберігання одягу та документів. Компактна, але водночас містка конструкція гармонійно виглядатиме і в домашньому кабінеті, і в офісі.

Стінка складається з шафи для документів та шафи для одягу - гардеробу. Гардероб порадує свого власника великою кількістю простору та можливістю зберігати чималу кількість елементів одягу. При цьому шафа сприяє акуратному зберіганню речей. Керівник завжди зможе вирушити на важливий захід, маючи охайний зовнішній вигляд.  

Шафи для документів складаються з містких поличок, де можна з легкістю зберігати численні папки та документи. Скляні вставки не тільки надають меблям візуальної привабливості, але і дозволяють бачити, що знаходиться в шафі, не відкриваючи її.

Над стінкою шаф серії ГРАСП попрацювали досвідчені дизайнери, які створили елегантні меблі з класичним шармом. Для втілення їх ідей у життя були використані натуральні висококласні матеріали: шпон і МДФ. Якісна деревина – запорука міцності та довговічності. Будьте певні: купивши стінку шаф серії ГРАСП, ви на багато років отримаєте першокласні меблі, які радуватимуть вас своєю практичністю та красою.

Дана стінка – це ідеальне поєднання гідної візуальної складової та найвищої якості. Якщо ви бажаєте отримати в своє розпорядження меблі дійсно преміум-класу, стінка шаф GRS-919 та гардеробу GRS-519 з серії ГРАСП – оптимальний для вас вибір!