fbpx
 

Послуги нашої компанії

У нас Ви можете замовити не тільки меблі, але і послуги, що Вас цікавлять.
  1. Складання меблів

Персонал складальників меблів компанії Діал має високий рівень кваліфікації. Ви можете замовити у нас складання меблів і ми гарантуємо високу якість та швидкість надання послуг.

 

2. Дизайн інтер'єру

Наші дизайнери можуть зробити Вам розміщення меблів у Вашому офісі, кабінеті чи будинку. Дизайнери зможуть розробити індивідуальний дизайн окремих елементів меблів та сформувати це у загальний дизайн – проект. Ми можемо запропонувати Вам розробку офісних меблів, шаф-купе, комп'ютерних столів, передпокою та меблів для кухні.

      Окремим напрямком є послуга створення дизайну проекту для покупців кабінетних меблів. Для них наша компанія "Діал" пропонує безкоштовну послугу розміщення меблів у кабінеті та створення візуалізації. Це дозволяє правильно розташувати меблі в кабінеті, врахувати відстані між елементами меблів та підібрати оптимальний та комфортний варіант розташування.

design4

 

3. Реставрація меблів

Кваліфікований реставратор може надати послуги з реставрації шпонованих кабінетних та домашніх меблів за Вашою адресою. У його компетенції є реставрація подряпин, вибоїн, тріщин, відновлення лакового покриття, усунення дефектів на шкірі.

Звертаємо увагу, що реставрації піддаються не тільки корпусні та кабінетні меблі, а й весь асортимент меблів зі шкірою. До такого асортименту можна віднести крісла для керівників, конференц крісла в шкірі, м'які меблі. Сучасні технології реставрації дозволяють усунути дрібні дефекти з поверхні шкіри. У разі більшого дефекту, такого як розрив або розріз, потрібно проводити заміну оббивки, що теж зможуть зробити наші майстри.

 restavracija

 

4. Перевезення меблів

Персонал складальників та вантажників допоможе Вам розібрати та перевезти меблі у нове місце. При перевезенні дорогих меблів може бути використана спеціальна упаковка, що оберігає від подряпин - двошарова упаковка з ППЕ плівки та повітряно-бульбашкова плівка. Така упаковка гарантує перевезення шпонованих меблів без пошкоджень.

Наша компанія має власний транспорт. Ми завжди можемо домовитись про низьку ціну перевезень.

Усі нижченаведені послуги Ви можете обговорити з нашими менеджерами за телефоном:

044-502-10-69