fbpx

Стіл керівника GRS-180

grs-180
 
 
grs-180 1
 
 
grs-180 2
 
 
grs 180 3
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 

Стіл керівника GRS-180

Розмір: 1800 х 1650 / 900 х 760

Колір: венге (шпон дуба)

Бічний помічник: 1600 х 500 х 600

Матеріал: МДФ, шкіра

Покриття: Шпон

Товщина стільниць: 60 мм

Товщина каркасів: 19 мм

 

Опис

Серія ГРАСП – вибір управлінців, які знаються на якісних, розкішних речах. Стіл для керівника GRS-180 втілив у собі всі переваги та особливості цієї серії. Він зовні привабливий, практичний та функціональний. Встановивши у себе в кабінеті такий стіл, ви додасте кімнаті презентабельного вигляду. Елегантний дизайн цього столу керівника стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру. Цьому сприяє універсальний класичний вигляд столу, а також привабливий колір венге, який гармонійно поєднується з іншими відтінками.

На візуальній складовій переваги столу не закінчуються. Основу столу складає міцна МДФ-плита, яка гарантує меблям довговічність. Як покриття було використано шпон високої якості. Він надає столу керівника ще більшої міцності. Поверхня меблів покрита кількома шарами лаку. Лак підкреслює розкішний вигляд столу. Крім того, покриття захищає відтінок від потьмарення. Навіть через роки експлуатації Ваш залишатиметься таким же привабливим.

 

 

Стіл керівника серії ГРАСП GRS-180 – відмінний приклад гармонійного поєднання сучасної функціональності та класичного, аристократичного зовнішнього вигляду. Якщо ви бажаєте придбати меблі, які не тільки виконуватимуть свою основну функцію, але й підкреслять Ваш високий статус, стіл керівника серії ГРАСП – Ваш вибір!