fbpx
 

Стіл конференційний Франциск (3300мм)

francisk conf
 
 
francisk conf2
 
 
yft166-240 2
 
 
yft166 240 3
 
 
yft166 240 4
 
 
yft166 240 5
 
 
 

 
 

 

Стіл конференційний Франциск

Розмір (ШхГхВ): 3300 х 1200 х 760

Колір: горіх W-4

Матеріал: МДФ, шкіра, шпон, масив дерева
Покриття: натуральний шпон

Товщина стільниці: 50 мм

Товщина основи: 19 мм

 

Опис

Конференційний стіл Франциск буде чудовим доповненням для класичного кабінету керівника та оформлення зони для перемовин. Таке розміщення можливе у великому кабінеті. Стіл для перемовин "Франциск" може використовуватися як окрема позиція для оформлення невеликих кімнат для перемовин у класичному стилі, розрахованих на 10-12 відвідувачів.

Стільниця конференційного столу (столу для перемовин) складається з дерев'яного каркаса з фігурною фільонкою та вставками з темно-зеленої шкіри. Поверхня конференційного столу має покриття із натурального шпону горіха з покриттям шовковисто-матовим лаком у п'ять шарів. Товщина основної стільниці 50мм.

Зручна конструкція основи конференційного столу дозволяє комфортно розміститися всім учасникам перемовин. Дві опори – підстави стійко підтримують масивну стільницю конференційного столу. Опори виконані у вигляді закритих тумб з облицюванням із фільонки, що підкреслює класичний стиль.

Пропонований стіл є частиною складської програми та завжди є у наявності на нашому складі у м. Києві. Можна переглянути комплект запропонованих класичних меблів у нас у меблевому салоні за адресою: м. Київ, вул. Приозерна, 2

Постачальник меблів - Діал

Країна виробник - Китай