fbpx
 

Крісло керівника Денвер

denwer
 
 
denwer1
 
 
denwer2
 
 
denwer3
 
 
denwer4
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 

Крісло Денвер

Колір дерева: горіх

Колір шкіри: чорний, коричневий

Матеріал: дерево, шкіра

 

Розміри крісла:

Висота крісла: 122см

Висота від підлоги до сидіння: 53см

Глибина сидіння: 60см

Ширина сидіння: 54см

Ширина з підлокітниками: 85см

 

Механізм:

Тип механізму - мультиблок

- регулювання висоти сидіння

- режим гойдання

- регулювання ступеня жорсткості гойдання

- відкидання спинки

 

 

 

Опис

       Крісло керівника ДЕНВЕР, відноситься до серії крісел преміум класу, які поставляє в Україну компанія "Діал". Крісла, що завозяться нашою компанією, мають високу якість, тому що при їх виготовленні застосовуються натуральні матеріали - масив дерева та натуральна шкіра.

        Директорське крісло ДЕНВЕР має багатофункціональний механізм мультиблок. Газліфт крісла дозволяє відрегулювати висоту сидіння крісла Денвер щодо підлоги, механізм має режим гойдання, режим фіксації нахилу в 4-х положеннях. За допомогою регулювального гвинта можна відрегулювати жорсткість гойдання крісла Денвер, виходячи зі своєї ваги. Зручна функція фіксації нахилу директорського крісла забезпечує комфорт при роботі та дозволяє вибрати оптимально зручне положення за робочим столом. Крім цього, крісло обладнане механізмом трансформації спинки щодо сидіння, що дозволяє відкинути спинку крісла і прийняти сидячому найбільш зручне положення для відпочинку.

       Підлокітники крісла Денвер з масиву дерева мають горіховий колір. Хрестовина крісла має посилений металевий каркас із декоративними накладками з масиву дерева.

            Модель крісла керівника Денвер ви завжди можете побачити у нашому меблевому салоні-магазині за адресою: м. Київ, вул. Приозерна, 2. Звертайтесь до нас та ви отримаєте вигідні умови для придбання крісла.

       Крісло є частиною складської програми.

       Постачальник крісла - Компанія Діал