fbpx
 

Крісло керівника Арредо

arredo1
 
 
arredo2
 
 
arredo3
 
 
arredo4
 
 
arredo5
 
 
arredo2
 
 
arredo2
 
 

Крісло Арредо

Колір шкіри: чорний

Матеріал: метал, шкіра

 

Розміри крісла:

Висота крісла: 123/130см

Висота від підлоги до сидіння: 53/60см

Глибина сидіння: 52см

Ширина сидіння: 55см

Ширина з підлокітниками: 70см

 

Механізм:

Тип механізму - мультиблок

- регулювання висоти сидіння

- режим гойдання

- регулювання ступеня жорсткості гойдання

- фіксація нахилу сидіння

 

 

 

Опис

      Крісло Арредо представляє нову лінійку крісел для керівника Диал - меблі, що поставляються компанією. Крісло Арредо виконане у стилі техно, який підкреслено виконанням підлокітників крісла в металі.  Арредо має високу якість виконання. Оббивка крісла Арредо – натуральна шкіра чорного кольору. Завдяки натуральним матеріалам та якості виготовлення крісло Арредо не залишає байдужим наших клієнтів.

      Крісло керівника Арредо оснащене сучасним та міцним механізмом – "мультиблок", який дозволяє регулювати висоту крісла, фіксувати кут нахилу директорського крісла. Механізм Крісла Арредо оснащений функцією гойдання та фіксації крісла у шести положеннях. Підлокітники директорського крісла мають м'які накладки з оббивкою із натуральної шкіри. Підлокітники директорського крісла мають нахил, що забезпечує комфорт та оберігає від зіткнення зі столом. Хрестовина директорського крісла виготовлена з легко сплавного металу. Крісло може комплектуватися роликами з гумовою основою. У стандартній комплектації крісло Арредо поставляється із пластиковими роликами.   

      Окремо варто відзначити ергономічну форму крісла, яка надає йому стильності. Форма спинки крісла Арредо повторює форму хребта людини, тому працюючи за цим кріслом, ви почуватиметеся комфортно протягом усього робочого дня. При необхідності розслабити ваш хребет,   Ви можете використовувати режим гойдання або просто змінити нахил директорського крісла.

       Крісло є частиною складської програми. У наявності на складі у м. Київ.

       Постачальник крісла - Компанія Діал