fbpx
 

Крісло керівника Спрингс чорне ____

springs
 
 
springs1
 
 
springs2
 
 
springs3
 
 
springs4
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 

Крісло Спрингс

Колір дерева: палісандр

Колір шкіри: чорний

Матеріал: дерево, шкіра

 

Розмір крісла:

Висота крісла: 111/116см

Висота від підлоги до сидіння: 46/55см

Глибина сидіння: 52см

Ширина сидіння: 54см

Ширина з підлокітниками: 66см

 

Механізм:

Тип механізму - TILT, механізм хитання

- регулювання висоти сидіння

- режим хитання

- регулювання ступеня жорсткості хитання

- фіксація нахилу спинки відносно сидіння

 

 

 

Опис

Крісло керівника Спрінгс, відноситься до серії крісел преміум класу, які поставляє в Україну компанія "Діал". Крісла, що завозяться нашою компанією, мають високу якість, тому що при їх виготовленні застосовуються натуральні матеріали - масив дерева та натуральна шкіра. Завдяки натуральним матеріалам та якості виготовлення крісло Спрінгс придбали багато наших клієнтів, які залишають про крісло позитивні відгуки.

Директорське крісло Спрінгс оснащене механізмом хитання TILT. Газліфт крісла дозволяє відрегулювати висоту сидіння крісла Спрінгс щодо підлоги. За допомогою регулювального гвинта можна відрегулювати жорсткість хитання крісла Спрінгс, виходячи зі своєї ваги. Зручна функція фіксації нахилу спинки директорського крісла забезпечує комфорт при роботі та дозволяє вибрати оптимально зручне положення за робочим столом. Крім цього, крісло обладнане механізмом трансформації спинки щодо сидіння, що дозволяє відкинути спинку крісла і прийняти сидячому найбільш зручне положення для відпочинку.

Підлокітники крісла Спрінгс виготовлені з масиву дерева зі шкіряною накладкою та мають темно-вишневий колір. Хрестовина крісла має посилений металевий каркас із декоративними накладками з масиву дерева.

Модель крісла керівника Спрінгс ви завжди можете побачити в нашому меблевому салоні-магазині за адресою: м. Київ, вул. Приозерна, 2. Звертайтесь до нас та ви отримаєте вигідні умови для придбання крісла.

Крісло є частиною складської програми. В наявності на складі у м. Київ.

Постачальник крісла - Компанія Діал