fbpx

Стенка шкафов GRS-919 и GRS-519 (1400см)

2x919519
 
 
grs919grs908
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 

Стінка шаф GRS-919 та GRS-519

Розмір: 2300 х 420 х 1974

Колір: венге (шпон дуба)

Матеріал: МДФ, шпон

Покриття: Шпон

Товщина топу: 19 мм

Товщина каркасів: 19 мм

 

Опис

Кабінет керівника повинен бути прикладом порядку та організованості, проте далеко не завжди все вдається зберігати в одному лише столі. Відмінним додатковим вмістилищем для ваших речей стане стінка офісних шаф серії ГРАСП. Вона складається з двох частин: гардеробу та шаф для документів.

Гардероб відрізняється гарною місткістю. Усередині керівник зможе зберігати весь необхідний одяг, ні в чому не обмежуючи себе. Для верхнього одягу в гардеробі передбачено спеціальну напрямну. Вона дозволяє зручно вішати пальто, зберігаючи його ідеальний зовнішній вигляд. Пальто не мнеться, завдяки чому керівник у будь-який момент зможе вирушити на зустріч чи важливі переговори, виглядаючи охайно та презентабельно. Гардероб не має зайвих деталей – він відрізняється наявністю класичного, привабливого дизайну, який стане гарним доповненням як кабінету в офісі, так і робочому приміщенню у заміському будинку.

Шафа для документів має вставки зі скла. Завдяки цьому, щоб переконатися в наявності потрібної речі, керівнику не обов'язково щоразу відкривати шафу. Меблі також вирізняються гідною місткістю. Всередині легко можна розмістити численні папки, документи та дрібне офісне приладдя.

 

Елегантна стінка офісних шаф GRS-919 та GRS-519 – вибір сучасних управлінців, які цінують привабливий дизайн та відмінну функціональність. Купуючи її, ви отримуєте справжню прикрасу свого кабінету та незамінну річ першої необхідності.