fbpx

Стіл керівника FREE-140

YSP DK140B 1
 
 
YSP DK140B 2
 
 
grs-210 3
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 

Стіл керівника FREE-140

Розмір: 1400 / 700 х 760

Колір: YP-WV19 (шпон дуба)

Матеріал: МДФ, шкіра

Покриття: Шпон

Товщина стільниці: 45 мм

Товщина опор: 45 мм

 

Опис

Невеликий стандартний стіл керівника середньої ланки FREE-140 у стилі техно.

Меблі покриті натуральним шпоном дуба. Основу стільниці складає МДФ-плита. Цей матеріал практичніший, ніж класична деревина. Усередині плита має однорідне наповнення: відсутні різні мікротріщини, сучки та зазори. Завдяки цьому стіл прослужить своєму власнику далеко не один рік, витримуючи механічну дію та температурні перепади. Захист від вологи даному столу для керівника забезпечує покриття з високоякісного натурального шпону.

Якісне покриття лаком не тільки підвищує захисні властивості столу, але й гарантує йому красивий, презентабельний зовнішній вигляд. Також завдяки цьому з поверхні легкістю видаляється пил. Всього кілька рухів сухою серветкою – і ваш стіл знову блищить, як новий.

 

Стіл однотумбовий. В асортименті компанії «ДІАЛ» у наявності на складі є столи з тумбою, розміщеною праворуч від того хто сидить за столом.

Сучасний кабінет для керівника FREE – це втілення комфорту та зовнішньої привабливості. Якщо ви хочете не тільки придбати річ першої необхідності, але й надати своєму кабінету елегантного вигляду, – цей варіант створений саме для вас!