fbpx

Стіл брифинг GRS-BT

grs bt good
 
 
grs bt
 
 

Стіл брифінг GRS-BT

Розмір: 1200 х 700 х 760

Колір: венге (шпон дуба)

Матеріал: МДФ, шпон

Покриття: Шпон

Товщина стільниць: 60 мм

Товщина каркасів: 19 мм

 

Опис

Кабінет керівника – місце, де відбуваються зустрічі, даються вказівки підлеглим та проводяться інші робочі заходи. Багато хто з них вимагає наявності додаткового корисного простору. У цьому контексті незамінним може стати стіл брифінг GRS-BT. Він є частиною серії ГРАСП, яка складається з преміум-меблів найвищої якості.

Цей стіл можна використовувати для проведення переговорів тет-а-тет або співбесід, для невеликих нарад та дискусій. Крім того, стіл для брифінгу може просто розширити простір основного робочого столу управлінця. Нерідко керівнику не вистачає місця для зручного розміщення всіх документів, офісної техніки та іншого приладдя. Стіл для брифінгу серії ГРАСП – це вихід у цій ситуації!

Цей стіл компактний, але при цьому має чимало простору для розміщення паперів та інших робочих атрибутів на поверхні. Його можна легко розташувати у вільному кутку кабінету, при цьому ще й доповнивши загальну картину інтер'єру. А доповнити є чим: стіл брифінг виконаний у стриманому привабливому дизайні, який відмінно впишеться в обстановку будь-якого кабінету керівника. Крім того, він гармонійно поєднується з іншими меблями із серії ГРАСП.

На візуальної складової гідності столу брифінг не закінчуються. Він виготовлений із першокласних матеріалів, які протягом багатьох років зберігають свої позитивні якості. Меблі виконані зі шпону та МДФ. Це високоякісний дерев'яний матеріал, позбавлений сучків, зазорів та тріщин. Стіл має вставки з металу, які також сприяють міцності конструкції.

Стіл брифінг GRS-BT – ідеальна покупка для хорошого керівника, який бажає зробити свій кабінет більш функціональним та зручним. Такі преміум меблі не залишать ваших відвідувачів байдужими, будьте певні!