fbpx
 

Стіл конференційний YFT120

yft120
 
 

 
 

 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
 

 
 

 

Стіл конференційний YFT120

Розмір: 1800 х 1800 х 760

Колір: Палісандр Y-64

Матеріал: МДФ, шпон, дерево

Покриття: Шпон

Товщина топа стільниці: 90 мм

Товщина каркасів: 19 мм

 

       Опис

     Конференційний стіл шпонований для кабінетів Серії МХ. Стіл переговорів Мукс YFT120 складається з двох з'єднаних півколів. Стіл переговорів має круглу форму з отвором по центру, діаметром 100мм. Стіл призначений для проведення брифінгів, переговорів та нарад. Кругла форма столу забезпечує вигоду спілкування та рівність при проведенні переговорів.

Дана модель столу передбачає розміщення 6-8 учасників переговорів, які з комфортом можуть розміститися по периметру. стіл переговорів серії Мукс рекомендується розміщувати у приміщеннях площею від 18 квадратних метрів, з квадратною формою, або у великих приміщеннях, де необхідно організувати окрему зону переговорів.

Матеріал, з якого виготовлений стіл-МДФ з покриттям з натурального шпону. Оздоблення з натурального шпону передає всі переваги та красу натурального дерева. Краї стільниці мають округлену форму, яка забезпечує комфорт при роботі. Завдяки чотирьом потужним опорам, конференц стіл не тільки виглядає солідно, але і дуже стійкий. Підстави столу переговорів зміщені від краю і не заважають під час роботи.