fbpx
 

Конференційний стіл FREE-FT300

Free FT 300 1
 
 
grs-ft3
 
 
grs-ft
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 

Стіл конференційний FREE-FT300

Розмір: 3000 х 1200 х 760

Колір: YP-WV19 (шпон дуба)

Матеріал: МДФ, шпон, дерево

Покриття: Шпон

Товщина топа стільниці: 45 мм

Товщина опор: 100, 70мм

 

Опис

Переговори – це часом тривале та виснажливе заняття: часто учасникам доводиться проводити за столом кілька годин. Внаслідок цього дуже важливо, щоб стіл був зручним. Велику увагу варто приділяти і зовнішній вигляд меблів. Незважаючи на незначність цієї деталі, стіл для переговорів є однією зі складових загального враження про вас. Запрошуючи до себе партнерів, хороший керівник повинен подбати про якісний прийом, і меблі у цьому плані відіграють важливу роль.

Відмінним варіантом столу для переговорів є модель FREE-FT300, що входить до серії FREE. Цей елегантний стіл підходить для комфортного розміщення восьми осіб. Його можна використовувати як для проведення переговорів, так і для внутрішніх нарад із співробітниками. Цей стіл для переговорів дуже зручний, тому що має велику поверхню. На ньому легко поміститься велика кількість документів, а також супутні предмети: презентаційні гаджети, чай, кава або вода.

Стіл має приємну на дотик лаковану поверхню, яка, до того ж, розкішно виглядає. Щоб підготувати меблі до чергової наради або переговорів, її необхідно просто протерти ганчіркою. Внаслідок таких дій стіл для переговорів виглядатиме як новий.

У процесі виробництва столу були використані натуральні матеріали високої якості: шпон та МДФ. Вони довговічні, міцні та стійкі до помірного механічного впливу. При правильній експлуатації конференційний стіл FR-FT300 буде далеко не один рік тішити вас своїм зовнішнім виглядом. Доповнює гарний дизайн вставка з матового скла, яка дивовижно виглядає на загальному класичному тлі. У періоди, коли стіл не використовується, він виконуватиме функцію справжньої прикраси вашого кабінету.