fbpx

Тумба під ТВ YDK 3050-TV

3050tv
 
 
3050tv 1
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
 

 
 

 

Офісна тумба під ТВ YDK 3050-TV

Розмір: 1200 х 550 х 800

Колір: лісовий горіх, y-52

Матеріал: МДФ, шпон, масив дерева
Покриття: натуральний шпон

Товщина топу: 50 мм

Боковини фільончасті: 50 мм

 

Опис

Офісна тумба YCB3050TV відноситься до серії кабінетних меблів "Класик" та призначена для комплектації кабінету керівника та кімнати переговорів у класичному стилі. Тумбу можна використовувати як підставку під офісну техніку, телевізор або як окремий елемент. Тумба чудово поєднується із шафами класичного кабінету YDK 3050.

За допомогою тумби та шафи можна складати оригінальні дизайнерські композиції, які зможуть прикрасити робоче місце керівника. Запропонована тумба класичного кабінету буде зручним атрибутом під час розміщення в кімнаті переговорів, на яку можна покласти документи або розмістити рекламну продукцію. У деяких випадках тумба може використовуватися як бічний помічник до столу керівника Класик. Тумба має розміри більше, ніж у бокового помічника, і дозволяє розширити робочий простір кабінету.

Суворість ліній, дерев'яні фільонки, різьблені елементи підкреслюють досконалість ліній класичного кабінету YDK 3050. Тумба має два висувні ящики розташовані під стільницею та великий відділ з закритими фасадами, який розділений на дві частини горизонтальною полицею. Для зручності використання тумба має ролики вільного переміщення.

Постачальник меблів - Діал

Країна виробник - Китай