fbpx

Тумба мобільна GRS-3D

grs-3d
 
 
grs mobile 1
 
 
grs mobile 2
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 
[Alternative text]
 
 

Тумба мобільна GRS-3D

Розмір:404 х 500 х 600

Колір: венге (шпон дуба)

Матеріал: МДФ, шпон

Покриття: Шпон

Товщина топу: 19 мм

Товщина каркасів: 19 мм

 

Опис

Отдельне місце для зберігання речей – це завжди зручно. Особливо це актуально у випадку з представниками керівної ланки, робота якої пов'язана з великою кількістю документів та іншого офісного приладдя. Іноді трапляється, що їх всіх вкрай важко розмістити на столі та в шафі, а кабінет управлінця має бути прикладом порядку та організованості. У такому разі чудовим рішенням буде поповнити кількість місць для зберігання речей. Зробити це можна, придбавши мобільну тумбу GRS-3D. Ці пересувні меблі порадують вас своєю практичністю, привабливим зовнішнім виглядом та високою якістю виконання.

 

Корпус та фасади мобільної тумби виготовлені з високоякісного деревного матеріалу – МДФ. Його поверхня покрита шпоном, який значно підвищує міцність меблів та стійкість до зовнішніх факторів. Тумба у кілька шарів покрита лаком. Це робить поверхню не тільки більш захищеною, а й візуально привабливою.  

Мобільна тумба GRS-3D – ідеальний варіант для централізованого зберігання документів та робочого приладдя. Вона буде не зайвою в жодному кабінеті керівника. Ця тумба є частиною серії ГРАСП, яка складається з першокласних меблів найвищої якості. Ви зможете переконатися в цьому вже на початку експлуатації.