fbpx
 

Чому саме ми

 

18 років
на ринку

Наша компанія займається постачанням кабінетів для керівника з 2000 року. За цей час ми неодноразово брали участь у виставках. Наша компанія і меблі, які ми завозимо, стали відомими і мають хороші рекомендації. Нашими покупцями стали багато державних та комерційних компаній.

Свій
салон-магазин

Весь асортимент меблів для кабінету керівника ви можете переглянути у нашому салоні-магазині, який розташований за адресою: Салон-магазин "ДІАЛ", м. Київ, вул. Приозерна, 2. (Оболонь). Ви зможете підібрати у нас меблі для свого кабінету або конференційного залу та підібрати крісла та м'які меблі.

100% все
на складі

Наші кабінети 100% у нас на складі у Києві. Вам не потрібно чекати на виготовлення меблів! Все, що потрібно зробити, це вибрати меблі і зателефонувати нам. Вам можуть привезти та встановити обрані меблі того ж дня. Ми гарантуємо вам встановлення кабінетних меблів о 24 годині.

Безкоштовний
дизайн

Замовляючи у нас кабінет, ви можете отримати безкоштовні послуги дизайнера, який підготує вам пропозиції щодо розміщення меблів у вашому кабінеті. Дизайнер зможе запропонувати вам кілька варіантів розміщення меблів і дати вам додаткові рекомендації щодо поєднання кольору.

Безкоштовна
доставка

Наша компанія має власний транспорт, що дає змогу оперативно планувати доставку замовнику. При необхідності доставка та складання кабінету може бути здійснена в день покупки. Доставка в інші міста може здійснюватися за допомогою перевізників (Делівері, Нова пошта, Інтайм).

При великих замовленнях ми рекомендуємо доставку в інші міста нашим транспортом із бригадою складальників. Це гарантує якісну доставку та складання офісних меблів. Детально про доставку.

При відправленні меблі розкриваються та перевіряються на наявність пошкоджень. Столи, тумби, шафи мають тришарове заводське впакування. Шпоновані меблі упаковані шаром м'якого нетканого матеріалу, поверх якого з усіх боків укладається пінопласт і упаковується шаром картону.

Гарантійне
обслуговування

Всі куплені у нас меблі мають гарантію. Якщо у вас виникає проблема при її експлуатації, наша сервісна служба під'їде до вас і усуне неполадку. Ми намагаємося виявляти шлюб при відвантаженні товару і не допускати його влучення покупцю. Після закінчення гарантійного обслуговування ми завжди зможемо допомогти у вирішенні проблеми.

Докладніше ознайомитись з наданням послуг Ви можете у розділі послуги.