fbpx

Тумба низька GRS-908

grs908 good
 
 
grs908
 
 

Тумба низька GRS-908

Розмір:900 х 420 х 800

Колір: венге (шпон дуба)

Матеріал: МДФ, шпон

Покриття: Шпон

Товщина топу: 19 мм

Товщина каркасів: 19 мм

 

Опис

У кабінеті керівника все має бути буквально розкладено по поличках. Неорганізованість – ознака поганого управлінця, тому важливо стежити, щоби все було на своїх місцях. Зрозуміло, головний помічник у цьому – якісні практичні меблі. Відмінним прикладом відповідного варіанта є серія ГРАСП, яка користується популярністю серед топ-менеджерів та інших представників керівної ланки.

 

Такі меблі легко розміщуються на невеликому просторі, не «перевантажуючи» приміщення. GRS-908 повністю відповідають духу серії ГРАСП. Тумба відрізняється гарним, стриманим зовнішнім виглядом, практичністю, а також найвищою якістю матеріалів.

Топ тумби можна використовувати для розміщення папок з документами, оргтехніки або просто вази з квітами. Тумба серії ДАСД дозволяє експлуатувати кожен квадратний сантиметр меблів з користю для власника.

Тумба є розстібною. Вона відкривається за допомогою двох дверцят, які оснащені малопомітними ручками. Усередині меблів розташовані полички, що дозволяють розмістити велику кількість паперів, офісного приладдя та особистих речей керівника. Місткість – одна з основних переваг тумби серії ГРАСП.

Підбір матеріалів виконаний з акцентом на довговічність та надійність. Поверх МДФ-панелей наклеєні листи натурального шпону. Подібна комбінація дозволяє тумбі далеко не один рік радувати свого власника первозданним зовнішнім виглядом та ідеальним робочим станом.

Зовнішньо приваблива низька тумба GRS-908, виконана з висококласних матеріалів, стане для вас незамінним помічником в офісі або в домашньому кабінеті.